Yhteystiedot

Yhteystiedot

Perttu Tolvanen

Perttu Tolvanen

Web & CMS Expert, Partner
050 368 5199
perttu.tolvanen@northpatrol.com

Perttuun kannattaa ottaa yhteyttä konseptisuunnitteluun sekä teknologia- ja kumppanivalintoihin liittyvissä kysymyksissä. Perttu on myös oikea kontakti, mikäli asiasi koskee koulutuspalveluja tai seminaariesiintymisiä.

Sami Kalanen

Sami Kalanen

Managing Partner
050 307 4044
sami.kalanen@northpatrol.com

Samiin kannattaa olla yhteydessä hankkeiden valmisteluun, vaatimusmäärittelyihin ja kilpailuttamiseen liittyvissä kysymyksissä sekä North Patrol Oy:n hallintoon liittyvissä asioissa.

Kimmo Parkkinen

Web Technology Expert, Partner
050 430 5031
kimmo.parkkinen@northpatrol.com

Hanna P. Korhonen

Intranet & Web Communications Specialist, Partner
050 563 2508
hanna.korhonen@northpatrol.com

Virpi Blom

Web Concept & Project Expert, Partner
0400 240376
virpi.blom@northpatrol.com

Mikko Jokela

Web & Digital Business Expert
040 588 9720
mikko.jokela@northpatrol.com

Camilla Heikkilä

Web Communications Specialist
050 327 1717
camilla.heikkila@northpatrol.com


Toimisto

Toimistomme sijaitsee Helsingin ydinkeskustassa osoitteessa Mannerheimintie 18A, 6. kerros, samassa talossa Hufvudstadtsbladetin toimituksen kanssa.

North Patrol Oy
Mannerheimintie 18A, 6. krs.
00100 Helsinki

northpatrol@northpatrol.com

Laskutusosoite

Verkkolaskut:
OVT-tunnus: 003724934836
Operaattori: BasWare

Paperilaskut:
North Patrol Oy
PL 176
00101 Helsinki

Sähköposti:
Laskut voi lähettää myös sähköpostilla osoitteeseen:
laskut@administer.fi

Y-tunnus:
2493483-6


Yhteydenottolomake

Voit lähettää meille yhteydenottopyynnön tällä lomakkeella.

Viimeisimmät artikkelit