Yhteystiedot

Perttu Tolvanen

Perttu Tolvanen

Web & CMS Expert, Partner

050 368 5199

perttu.tolvanen@northpatrol.com

Perttuun kannattaa ottaa yhteyttä esiselvityksiin, konseptisuunnitteluun sekä teknologia- ja kumppanivalintoihin liittyvissä kysymyksissä. Perttu on myös oikea kontakti, mikäli asiasi koskee koulutuspalveluja tai seminaariesiintymisiä.

Sami Kalanen

Sami Kalanen

Managing Partner

050 307 4044

sami.kalanen@northpatrol.com

Samiin kannattaa olla yhteydessä hankkeiden valmisteluun, vaatimusmäärittelyihin ja kilpailuttamiseen liittyvissä kysymyksissä sekä North Patrol Oy:n hallintoon liittyvissä asioissa.

Kimmo Parkkinen

Kimmo Parkkinen

Web Technology Expert, Partner

050 430 5031

kimmo.parkkinen@northpatrol.com

Jos asiasi koskee erityisesti teknologiavalintoja tai haluat esitellä uuden teknologian North Patrolille, niin ensikontakti kannattaa tehdä suoraan Kimmoon.

Virpi Blom

Virpi Blom

Web & CMS Expert, Partner

0400 240376

virpi.blom@northpatrol.fi

Virpiin kannattaa ottaa yhteyttä erityisesti käyttökokemukseen ja saavutettavuuteen liittyvissä kysymyksissä.

Mikko Jokela

Mikko Jokela

Web & Digital Business Expert, Partner

040 588 9720

mikko.jokela@northpatrol.com

Camilla Heikkilä

Camilla Heikkilä

Web Communications Specialist, Partner

050 327 1717

camilla.heikkila@northpatrol.com

Anna Availa

Anna Availa

Digital Communications Advisor

045 6789 676

anna.availa@northpatrol.com

Heikki Toivo

Heikki Toivo

Digitalization Architect

050 525 0240

heikki.toivo@northpatrol.com

Noora Linnermo

Noora Linnermo

Web & Digital Business Expert

050 586 5678

noora.linnermo@northpatrol.com

Laskutusosoite

Verkkolaskut:
OVT-Tunnus: 003724934836
Operaattori: BasWare

Paperilaskut:
North Patrol Oy
PL 176
00101 Helsinki

Sähköposti:
Laskut voi lähettää myös sähköpostilla osoitteeseen: laskut@administer.fi

Toimisto

Toimistomme sijaitsee Helsingin ydinkeskustassa Aleksanterinkadun ja Fabianinkadun kulmassa.

North Patrol Oy
Fabianinkatu 31 C, 4. krs.
00100 Helsinki
northpatrol@northpatrol.com

Kartta

Pyydä yhteydenottoa, hinta-arviota tai tarjousta!

Otamme sinuun yhteyttä, kun kerrot meille hieman tarpeistasi. Mitä olette jo tehnyt, mitä nyt pitäisi saada aikaan? Miten laaja digipalvelu on kyseessä? Vai onko ehkä kyse intranet- tai extranet-palvelusta, verkkokaupasta tai räätälöidystä järjestelmästä?

Ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.